evo ja neću sad postaviti pitanje već poslati pritužbu jer sam vam već poslala dva pitanja a na nijedan nisam dobila odgovor to je glupo jer sam vidjela da su neki drugi dobili i po dva odgovora

Ime i prezime: Jelena Perak marko.perak@vk.hinet.hr

Draga Jelena, prihvaćamo tvoju pritužbu no molimo i za razumijevanje. Naime, prvo ne možemo ti reći sve što znamo o ugljiku jer bi to predugo trajalo. Drugo, već ima nekoliko odgovora o ugljiku samo valja pregledati stara pitanja i odgovore. Treće, takva pitanja koja su referatske naravi, ionako obično dobivaju odgovore koji te upućuju na Tehničku ili Opću enciklopediju ili slične knjige i udžbenike. Četvrto, odgovor na prvo pitanje možeš pronaći u svakom geografskom atlasu pa bi ti to ionako bilo savjetovano. Nadam se da se ne ljutiš i da ćeš nam se i dalje javljati no pokušaj postaviti drugačije pitanje. Recimo, umjesto sve o ugljiku (što je preopširno) koncentriraj se na nešto o ugljiku što nije lako pronaći u knjigama koje su ti dostupne, primjerice, koliko je velik atom ugljika.
Svima ostalima također preporučujem da se vode ovim naputkom pri postavljanju pitanja uz obećanje da će pregledavanje pitanja i odgovora uskoro biti olakšano postavljanjem prikladnog pretraživača.

Pozdrav.

Odgovorio: Nenad Judaš   judas@chem.pmf.hr