Ne razumijem zašto kada na stranici e skola fizika postavim pitanje i pošaljem upit jednostavno stranica nereagira? Hvala unaprijed. ovdje: http://eskola.hfd.hr/pitanja_odgovori/index.htm

Ime i prezime: Nina Vrančić

Ima tomu više mogućih razloga. Jedan je mogući nesklad između internetskog pretraživača koji koristiš i programske podrške stranica e-škole fizike. Znam da na e-školi kemije sve funkcionira u IE, nešto manje u Chromeu, a još manje u Firefoxu. Moguće da je i s fizikom tako. Drugi razlog je što, kako mi se čini, fizičari već nekoliko godina ne odgovaraju na pitanja pa možda ne održavaju taj dio svojih stranica.
Kako ovdje, budući tek suradnikom, i to e-škole kemije, a ne fizike, mogu samo nagađati, bilo bi puno korisnije da se s istim pitanjem javiš voditelju e-škole fizike, doktoru Ivici Avianiju.

Odgovorio: Ivica Cvrtila   icvrtila@chem.pmf.hr