IMAM JEDNO PITANJE SAMO JEDNO JESTE LI SHVATILI JEDNO PITANJE:A TO JE MOŽE LI UGLJEN BITI IZVOR NEKOGA SPOJA??????????????????? HVALA

Ime i prezime: igor igor.avdejev@mail.inet.hr

Igore, ukoiko misliš na prirodni ugljen onda, kako ti je Marko već odgovorio, taj sigurno može biti (i je) izvor drugih spojeva.
Osobno vjerujem da si pristojan dečko, no moram priznati da po načinu postavljanja pitanja djeluješ vrlo osorno i nervozno.
Kao prvo nekoliko puta naglašavati da imaš samo jedno pitanje i nakon toga još pitati jesmo li shvatili ne priliči pristojnom ponašanju. Naime, mi koji odgovaramo s ove strane žice, očito posjedujemo neka znanja koja Vi koji pitate s druge strane ne posjedujete te Vas mi pokušavamo podučiti kako da ih steknete.
Kao drugo zar ti nitko nije rekao da pisanje velikim slovima na webu djeluje kao urlanje (a to sigurno nije lijepo). Pogotovo stoga što smo mi s ove strane žice dosta stariji od tebe (ja osobno sigurno 20 godina).
Kao treće ne znam čemu služi ona serija upitnika - jedan je u hrvatskom pravopisu dovoljan ili bi ti to možda morao naučiti.

I sad da ne nabrajam dalje što sve još.

Nas nekoliko ovdje od svog slobodnog vremena i dobre volje pomažemo mladim ljudima i trudimo se koliko možemo. I pomogli smo mnogima.
Uvreda je nama i svima onima s kojima smo dosad uspješno kontaktirali takav ton web razgovora.
Stoga očekujemo javnu ispriku s tvoje strane putem istog ovog formulara za pitanja.

Pozdrav u nadi u bolje sutra.

Voditelj projekta E-škole za područje kemije mr. sc. Nenad Judaš.

Odgovorio: Nenad Judaš   judas@chem.pmf.hr