Molim Vas ako je ikako moguće pomoć oko moga seminarskog rada, a tema je: Prijevoz opasne tvari Etil-amil-keton - fizikalno kemijska svojstva opasne tvari, UN broj,klasu, klasifikacijski kod, brojeve opasnosti (Kelmerov broj), listice opasnosti, grupu pakiranja, - opis vozila i oznaka za prijevoz opasnih tvari - opis ambalaže, - navesti i opisati potrebnu dokumentaciju za vozača, - navesti i opisati dokumentaciju vozilo, - navesti i opisati potrebnu dokiumentaciju za opasnu tvar - navesti i opisati potrebnu dodatnu opremu za vozača i vozilo, - navesti "male količine" i ograničene količine LQ, - opisati uvjete za sigurnosnog savjetnika i njegove zadatke, - utvrditi je li treba napraviti sigurnosni plan postupanja radi sprečavanja korištenja opasne tvari u svrhu terorizma, - obrazac "Isprava o prijevozu opasne tvari" - upute o posebnimmjerama sigurnostiu slučaju nesreće s opasnom tvari. Od srca vam se unaprijed zahvaljujem na velikoj pomoći Bruno Mužak.

Ime i prezime: Bruno Mužak brunomuzak@gmail.com

Na slično pitanje odgovorio sam ovdje.

Podatke o relativno sličnoj kemikaliji, etil-butil-ketonu, možete pronaći ovdje. Pozdrav,

Odgovorio: Tomislav Portada   tportad@irb.hr