o-vako :-)) htio bih se ovim putem zahvaliti svim ucenicima 8. razreda koji su sudjelovali na drzavnom natjecanju :-)) fakat je bila prava konkurencija, nacija koja stvarno zna i voli kemiju... organizacija je bila OK, zadaci OK, jedino mi se nije svidjelo ponavljanje jednog zadatka (ili se varam?) u testu za 7. razred... Jest da je zadatak stvarno fora itd., ali... Imam neki feeling da je to malce nepravedno prema nama koji smo se i prosle godine natjecali... I da, pozdravljam gospona Judasa, gospona Vargu, te klapu s natjecanja (Tri Petre (TM), Zdravku, Vedrana, Tomislava i Damjana :-))... I zelio bih jos mnogo takvih DNKova... :-)) P.S. Jel moguce kako ocistit mrlju na kozi/noktima nastalu djelovanjem AgNO3?? :-)))))))))))

Ime i prezime: Cofi ftopic@net4u.hr

Vjerujem da bi ti ostali uzvratili istom mjerom te pišem veliko Hvala i u njihovo ime. Kao što sam te i mejlao nikako ne razumijem ovo sa zadatkom. Baš čudna primjedba; jedan zadatak ne čini zadaću. Hvala na pozdravima u moje ime i u ime predsjednika i u ime svih ostalih (vjerujem da znamo sva imena)... Nadam se da ćemo i ostvariti još preko nekoliko takvih DNK-ova. Po pitanju mrlje samo malo strpljivosti i sve do ženidbe prođe ... :)))))
Pozdrav.

Odgovorio: Nenad Judaš   judas@chem.pmf.hr