Iako nismo postigli dovoljan broj bodova da odemo na državno natjecanje smatram da je način na koji samo riješili zadatak(objašnjen u prethodnom pitanju) točan postoji li mogućnost da državna komisja pregleda naše testove, tj. testove Martine Ugrinić, Jadrana Zorice i moje malenkosti, kako bi se priznali ti bodovi jer mislim da bi ukupan poredak na županijskom natjecanju mogao izgledati drukčije? Unaprijed zahvaljujemo.

Ime i prezime: Darija Bogdanoć mbogdan5@htnet-dsl.

U slučaju da su vaši ispiti poslani u Zagreb državnoj komisiji bit će ispravljeni. U slučaju da nisu, imate vremena do subote ispite poslati brzom poštom državnoj komisiji ukoliko smatrate da bi vam bodovi koje donosi taj zadatak omogućili plasman na državno natjecanje. Sretno:)

Pozdrav:)

Odgovorio: Matea Vlatković   mvlatkovic@chem.pmf.hr