Trebala bih napisati referat o keramici, ukljucujuci i porculan, cement, staklo, svjetlovode, staklokeramiku te specijalne keramike. Pokusala sam na netu naci nesto, ali nije mi bas uspjelo. Vidjela sam da ste vec nekome dali adresu: 'www.encyclopedia.netz.com' no tu stranicu ne mogu uopce otvoriti. Mozete mi vi nesto reci o tome ili mi dati stranicu na kojoj bih to mogla naci? (ako postoji na hrvatskom) Hvala!

Ime i prezime: Sanja Aug sanja_aug83@net.hr

Sanja, nešto si pobrkala nije bila nikakva www enciklopedija (barem ne koliko je meni poznato) nego Tehnička enciklopedija (nije virtualna nego stvarna), a nju bih ti i preporučio. Osim nje, obiđi knjižnice i potraži neku drugu stručnu literaturu (prema navedenom će ti knjižničarke znati preporučiti što bi ti odgovaralo). Ukoliko ti je jezik problem onda web nema smisla jer ćeš teško naći odgovarajuće stranice na hrvatskom. Ukoliko ipak želiš probati odi na www.google.com i pretražuj po pojedinoj riječi pa pregledaj rezultate. Tako sigurno možeš naći zanimljivih stranica. Pozdrav.

Odgovorio: Nenad Judaš   judas@chem.pmf.hr