Moramo za kemiju napraviti plakat i pokuse o efektu staklenika.željela bih da mi napišete gdje na internetu(ili mi vi napišite)mogu naći pokuse o efektu staklenika.trebali bi mi neki jednostavni pokusi sa priborom kojega imamo kod kuće i pokus koji može biti završen za najviše dva školska sata i napišite zaključak.molim vas. tražila sam po internetu ali nisam našla ništa konkretno.u taj projekt ulaze 3 ocijene što bi mi zbilja pomoglo za završnu ocjenu. s poštovanjem unaprijed zahvaljujem..

Ime i prezime: iva baršić i.b.obrada@ka.htnet.hr

Iako čak i uz minimalno poznavanje gradiva takove pokuse nije odveć teško samostalno izmisliti, Internet ne zahtijeva nikakav trud osim malo tipkanja, klikanja i (naročito) čitanja.
Dvije poveznice, prva i druga, početak su koji daje gomile informacija, pa čak i pokuse. Treća će ti poslužiti ako barataš engleskim.

Odgovorio: Ivica Cvrtila   icvrtila@chem.pmf.hr