Poštovana gospodo e-škole! Nakon izlista kandidata za DNK 2002., primijetio sam da se moje ime i prezime ne nalazi na popisu. Pošto su dvije učenice, koje su na županijskom natjecanju organiziranom u Zagrebu, bile rangirane iza mene, na taj popis uvrštene, molio bih vas da mi objasnite u kojem sam zadatku naknadno izgubio bodove. S poštovanjem, Alen Karabegović, 1. razred

Ime i prezime: Alen Karabegović alenkarabegovic@hotmail.com

Alene, kad državno povjerenstvo primi plasirane zadaće iz svih županija onda ih pregleda i ujednači kriterije bodovanja. Pri tome može doći do promjene redoslijeda u odnosu na pojedinu županijsku listu. Što se točno dogodilo u tvom slučaju ne znam, no mogu pitati. Uspijem li nešto saznati odmah ću ti javiti na tvoju osobnu e-mail adresu. Osjećam da si tužan i da te ova situacija oneraspoložila, no nadam se da se nećeš predati i da će na godinu stvari biti bolje. Pozdrav.

Odgovorio: Nenad Judaš   judas@chem.pmf.hr