Hello!Mozete mi,molim vas,reci gdje mogu naci neke nove zadatke za vjezbu?Zadatke iz rb. sam rijesila , ali neznam dali je potrebno rijesavati i ostale rb.,posto su zadaci vise manje slicni.Treba mi nesto za mozganje.Postoje li zadaci koji poticu na razmisljanje i gdje ih mogu potraziti??Thanks!

Ime i prezime: Nives Klepec ines.klepec@ck.hinet.hr

Samo ti provježbaj sve radne bilježnice nema veze što su slična pitanja. Pogledaj i stare zadaće u našoj rubrici Susret i natjecanje. Na žalost, nisam na webu našao kvalitetnih zadataka za mozganje. Osim toga, bez pretjerivanja, osim mene malo tko postavlja takva pitanja. Ne mogu ti dati svoj pitanja prije natjecanja. :)))))
Najbolje ti seku i profesoricu za rukav pa eksperimentirajte. Ti opažaj, zaključuj i pitaj; traži objašnjenja. Tako se najbolje i njbrže uči kemija; uz pokus. Pozdrav. Vidimo se u Rovinju.

Odgovorio: Nenad Judaš   judas@chem.pmf.hr