Poštovani! ja sam učenik 3. razreda poljoprivredne škole. dobio sam zadatak da napišem predavanje o "Hranidbi teladi". ja vas molim ako mi možete pomoči oko toga, jer moram napisati od prvog dana kad je tele došlo na svijet pa nadalje što se tiče hranidbe. Hvala!

Ime i prezime: Tomica Gulija tomica16@net.hr

Ja bih na tvom mjestu uzeo različite enciklopedije pa počeo s njima (jer tamo svašta piše pa sigurno ponešto i o životu krava).
Osim toga, razne enciklopedije za djecu govore ponešto o takvim stvarima.
Pa bih otišao i u školsku knjižnicu i pitao gospođu knjižničarku ima li što na tu temu (a vjerujem da ima jer je to ipak takva škola u kojoj trebaju postojati takve knjige).
Kao vrhunac svega, otišao bih kod nekog čovjeka koji uzgaja krave i intervjuirao ga. Takav bi mi sigurno znao reći sve bitne stvari, a k tome još povjeriti i razne tajne zanata.i
Osobno držim da bi intervju ponajviše dao mojem djelu na težini i originalnosti. :))

Pozdrav.

Odgovorio: Nenad Judaš   judas@chem.pmf.hr