Molim vas da mi potvrdite informaciju iz "Vjesnika Ministarstva prosvjete i športa" (73. str.) u kojem je navedeno sljedeće gradivo za 2. razred... županijsko natjecanje: kemijska kinetika, kemijska ravnoteža; državno natjecanje: kiseline, baze, soli Nemam razloga ne vjerovati ovim informacijama pošto su objavljene u službenom listu, ali me buni zašto nije navedeno gradivo: "Elektrokemijski procesi" (7. cjelina iz udžbenika za 2. razred)

Ime i prezime: Zdeslav igor.vuksanovic@du.tel.hr

Onako kako piše tako jest. Ta je cjelina izostavljena jer se radi na kraju godine pa ju se recimo još nije uspjelo proći. Ipak, to ne isključuje postavljanje nekih zadataka koji bi mogli biti shvaćeni kao elektrokemijski mada ih je moguće i drugačije riješiti. Pozdrav.

Odgovorio: Nenad Judaš   judas@chem.pmf.hr