Stvarno bi trebali objaviti zadatke sa natjecanja. Zanima me zašto su neke tvari ljepljive, a neke nisu, ili smjese tvari?

Ime i prezime: Ana Palčić stjepan.palcic@zg.hinet.hr

Evo Ančice, valjda je dosta ono što si dobila.

Zbog jake adhezije.

Pozdrav i puno uspjeha. Javi si ako ima problema.

Odgovorio: Nenad Judaš   judas@chem.pmf.hr

Hvala vam na pitanjima i na odgovoru, ali i na lijepim željama. Prva sam na gradskom natjecanju, ali baš nisam zadovoljna s postignutim bodovima.

Ana Palčić

Odgovorio: Ana Palčić   stjepan.palcic@zg.hinet.hr

Ančice, hvala na javljanju i bravo. Nije mi jasno što znači nisam zadovoljna s postignutim bodovima. Mogla si više ili nešto drugo!? Možda je zadaća bila, recimo teža, ili drugačija, a ti si još uvijek najbolja od onih koji su se natjecali. Ja bih bio zadovoljan s tim. Nije važno koliko je bodova, nije čak važno ni biti prvi; važno je doći, pokazati što znam i vidjeti, da tako kažem, kuda spadam (u one u vrhu ili u neke druge). Tako puno učimo o sebi.

Puno pozdrava i dobra borba na županijskom natjecanju, a možda se vidimo i na državnom. :))

Odgovorio: Nenad Judaš   judas@chem.pmf.hr

Hvala na čestitkama, a s postignutim bodovima nisam zadovoljna jer ne znam da li ću se plasirati dalje, ali sam jako zadovoljna s onim što sam riješila. Potrudit ću se, pa se možda stvarno vidimo na državnom.

Ana Palčić

Odgovorio: Ana Palčić   stjepan.palcic@zg.hinet.hr

Mislim Ančice da će to ipak biti dobro. Pozdrav.