bok!!! evo opet vam se ja javljam... niste mi odgovorili pa ponavljam pitanje... mozete li mi objasniti zašto na natjecanju za prvi razred iz kemije gradivo opće nije usklađeno sa programom kojeg radimo...? inace sam kemijski tehnicar a neka od tih pitanja sam prvi put cula na natjecanju!!! mislim da to nije fer prema nama koji ne pohađamo gimnaziju a isto tako zelimo sudjelovati na natjecanju...pa valjda sam i upisala kemijsku školu da jednog dana budem kemičar ili biokemičar što mi je velika želja...a mogu reći da je škola jako dobra i da ovo što smo obradili sam znala super ali ostalo je totalni floop... pozdrav i zelim vam vise srece kad cete iduci put sastavljati test jer mislim da cu i druge godine ponovno ici !!! :)

Ime i prezime: helena husinec helena-witch@email.t-com.hr

Zlato moje pravila su takva kakva jesu i to se zasada neće promijeniti. Sto će biti na natjecanju na određenoj razini piše u pravilima natjecanja i smotri (a ista možeš naći na našim stranicama u rubrici Susret i natjecanje, kad otvoriš dokument odi na stranicu 121). Tako je već godinama, a svake godine mi se potrudimo izvjesiti katalog čim ga Zavod izda.

Ja se toplo nadam i iskreno radujem da ćeš ići na natjecanje i sljedeće godine.

Imaš li kakvih nejasnoća i pitanja ovo je pravo mjesto za to.

:)

Pozdrav.