pozdrav ! kad ćete objavit popis predavanja u klaićevoj? Raos je već dva puta zaboravio donijeti popis Pozdrav SH

Ime i prezime: Siniša Habazin sinisa15@net.hr

Prvo predavanje održat ću ja u ponedjeljak, 27. veljače u 20:00 na temu "O dobroj i lošoj uporabi riječi u kemiji". Pričat ću o hrvatskoj kemijskoj nomenklaturi, o njezinoj povijesti, o tome kako se, kada i zašto mijenjala te koje su najčešće pogreške u nomenklaturi. Iznijet ću i neka svoja razmišljanja o tome kako vidim mogući budući razvoj hrvatske kemijske nomenklature.

Što se tiče popisa predavanja, podsjetit ću dr. Raosa da ga u ponedjeljak ponese sa sobom. Pozdrav,

Odgovorio: Tomislav Portada   tportad@irb.hr

Slušaj mali Habazin, za tebe je Raos ipak prof. Raos ili barem gospodin Raos. Mladić tvojih godina ipak bi morao razmišljati o nekim stvarima.

Pozdrav.

Odgovorio: Nenad Judaš   judas@chem.pmf.hr