Evo dame i gospodo,prvo predavanje u Klaićevoj je prošlo,bilo je zanimljivo,a ja pozivam učenike zagrebačkih škola da nam se pridruže ponedjeljkom u 19:30 ili subotom u 9:00 u 18.gimnaziji kod profesora Vrkljana. Srdačan pozdrav,Siniša Habazin P.S. Please ovo objavite na home stranici kao izvješće s proteklog predavanja,ne u odgovore na pitanja !

Ime i prezime: Siniša Habazin siniahabazin@yahoo.com

Evo Siniša objavljujem tvoju poruku ipak ovdje jer nam je to iz tehničkih razloga tako zgodnije. Svoje poruke inače možeš objavljivati i u našoj rubrici diskusije. I ja se pridružujem tvome pozivu učenicima za sudjelovanjem na redovitim sastancima i predavanjima koje organizira Sekcija za izobrazbu Hrvatskoga kemijskog društva.

Predavanje dr. sc. Nenada Judaša, predviđeno za ponedjeljak, 31. listopada, neće se održati. Sljedeće je po redu predavanje prof. dr. sc. Tomislava Cvitaša pod naslovom "Međunarodna kemijska olimpijada 2005." u ponedjeljak, 7. studenoga u 19:30 sati u kemijskom kabinetu V. zagrebačke gimnazije, Klaićeva ulica 1 (u blizini muzeja Mimare).

Profesor Cvitaš je zajedno s profesoricom Brankom Zorc u najnovijem broju časopisa Kemija u industriji objavio osvrt na 37. međunarodnu kemijsku olimpijadu. U tom osvrtu nalaze se i zadaci s teorijskog dijela natjecanja što bi moglo biti zanimljivo svima onima koji se pripremaju za predstojeća natjecanja iz kemije. Članak možete pročitati ovdje. Pozdrav,

Odgovorio: Tomislav Portada   tportad@irb.hr