Napišite makar nešto!!!!!!!!!

Ime i prezime: Ante Karić dfjhsd

Nešto. :-)

P.S.: Nisam ti odgovarao na pitanja iz dva razloga:

(1) Budući da ti je na nekoliko prvih pitanja odgovorio Jurica Alešković, smatrao sam da bi ti on trebao i dalje odgovarati, tj. nisam mu se htio miješati u posao.

(2) Uopće ne razumijem tvoja pitanja, točnije, imam osjećaj da ti ne razumiješ što zapravo pitaš, budući da upotrebljavaš neke izraze (npr. polupropusna membrana) u jako čudnom i neuobičajenom kontekstu. Koliko vidim iz Juričinog odgovora (ovdje), čini se da te niti on baš ne razumije.

Pokušaj svoja pitanja jasnije definirati. Osim toga, nema potrebe da nas svako malo podsjećaš da ti nismo odgovorili, jer mi tvoja pitanja čitavo vrijeme vidimo i znamo za njih. Ako ti do sada nismo odgovorili, budi siguran da postoji dobar razlog za to. To vrijedi i za ostale koji nas "podsjećaju". Pozdrav,

Odgovorio: Tomislav Portada   tportad@irb.hr