e strana vam je super,primite sve naj pohvale!.......moram napisat neki referat o kiselinama(opcenito)a ja fakat nemem pojma,posto nemogu prepisivat iz nase knjige a nisam nista nasla na netu vi ste mi zadnja sansa....tako da pliz odgovorite......!!!!!!!!!!!

Ime i prezime: Andrea Vrabec andrea17@net.hr

Referat o kiselinama započni tako da navedeš osnovne podatke i definicije koje ćeš naći u svom udžbeniku. Zatim možeš malo više napisati o pojedinim pojmovima. Tu će ti pomoći i neki raniji odgovori na e-školi kemije: o različitim definicijama pojma kiselina ovdje, o indikatorima i zlatotopki ovdje, o karboksilnim kiselinama ovdje, o sumporovodičnoj i ugljičnoj kiselini ovdje. Ako ti to ne bude dovoljno, evo ti i popis dodatne literature ovdje.

Ako želiš, možeš nam poslati svoj referat o kiselinama da ga pogledamo, moguće pogreške ispravimo i objavimo na našoj stranici. Pozdrav,

Odgovorio: Tomislav Portada   tportad@irb.hr