Željela bih znati sve o cementu i betonu,njihovoj proizvodnji i o keramici,modernoj keramici,glini i keramikama temeljenim na aluminijevu oksidu,specijalnim oksidalnim keramikama i staklokeramici.Molim vas da mi odgovor pošaljete što prije i što više podataka jer imam iz toga predavanje i seminarski rad.Ili mi možete napisati na kojo to web stranici mogu pronaći ako vam je tako lakše. Unaprijed hvala Marta Borić

Ime i prezime: Marta Borić Marta.Boric@public.srce.hr

Ne tražiš malo previše? Sad moram napisati ono što toliko ponavljamo na E-školi: pravac knjižnica i Tehničku enciklopediju u ruke. Naći će se štogod i u drugim knjigama, samo treba potražiti (recimo srednjoškolski udžbenici koje ne koristite u nastavi). Ne očekuj da negdje piše 'sve'. I čemu služi profesor, jesi li ga zamolila za pomoć oko literature i pisanja seminarskog? Javi se i nama, nema problema, ali s nekim normalnim pitanjem. :)

Odgovorio: Kristijan A. Kovač   kkovac@chem.pmf.hr