Pozdrav! Ja opet imam prijedlog (kao i obično:)) koji bi još dodatno, po mom mišljenju, poboljšao odličnu stranicu. Predlažem da napravite rubriku "O NAMA" da mi korisnici ove stranice znamo tko su dragi ljudi (gosp. Judaš, Portrada i ostali koji nam vrijedno odgovaraju na pitanja). Jesu li to profesori na faxu, studenti kemije iliiii?!?! Mene to zanima, pa vjerujem da zanima i druge. Zahvaljujem. Pozdrav.

Ime i prezime: Sanja Načinović sanjan@net.hr

Je takva stranica je predviđena i bit će načinjena. Evo ukratko samo tebi za volju:

Nenad Judaš, najstariji je sudionik projekta e-škole na području kemije (uz dr. sc. Ernesta Meštrovića) od njenih početaka 1996. godine, sada je voditelj projekta, a radi zaposlen je kao asistent na Zavodu za opću i anorgansku kemiju, Prirodoslovno-matematičkog fakulteta u Zagrebu (to još zovemo magistar na putu prema doktoratu) :)

Tomislav Portada, radi kao mladi znanstveni novak na Institutu Ruđer Bošković, (mladi inženjer kemije na putu prema doktoratu) :),

Ivan Halasz, svježe je diplomirani inženjer kemije na PMF-u, čeka mjesto asistenta na ZOAK-u, PMF, bio je sudionik projekta kao srednjoškolac,

Kristijan Kovač, apsolvent je kemije na PMF-u, trenutno se povukao iz aktivnosti e-škole jer piše diplomski rad (tportad ga je pristao vrijedno mijenjati i čini to na svaku pohvalu).

Ima još nekoliko ljudi al nećemo se sad šredstavljati nego kad napravimo te stranice pa kad se slikamo e onda će to bit ono pravo.

Pozdrav.

Odgovorio: Nenad Judaš   judas@chem.pmf.hr