Pozdrav, možete li mi reći koje su škole bile domaćini županijskog natjecanja u Osječko-baranjskoj, Zadarskoj, Vukovarsko-srijemskoj, Virovitičko-podravskoj, Krapinsko-zagorskoj, Koprivničko-križevačkoj, Bjelovarsko-bilogorskoj, Istarskoj, Dubrovačko-neretvanskoj, Požeško-slavonskoj, Međimurskoj, Sisačko-moslavačkoj (za srednje škole) Hvala unaprijed!

Ime i prezime: Iva Mikulić

Očekivao bih da negdje postoji mjesto gdje se svi ti podaci mogu naći zajedno, ali ja ga nisam u stanju naći, tako da to mjesto možda i nije dostupno putem Interneta. Ono što jesam u stanju je napisati u odgovarajuću tražilicu "županijsko natjecanje iz kemije 2021" i onda uz to dopisivati imena gradova ili naselja, u nadi da će me to dovesti do objava o natjecanjima održanima u pojedinim županijama. To je zapravo u stanju izvesti bilo koja (informatički) pismena osoba, ali kako se radi o barem pola sata guglanja, prenosim rezultate da ti prištedim to vrijeme. Koliko mi je poznato, županijska natjecanja provode se u isto vrijeme i na istim mjestima i za osnovne i za srednje škole. Ove godine ipak ima izuzetaka od tog pravila, a to su mjesta gdje su lokalne vlasti zaključili da će natjecatelji testove rješavati u matičnim školama.

U Osječko-baranjskoj županiji županijsko natjecanje iz kemije održano je "u prostorijama Tehničke škole i prirodoslovne gimnazije Ruđera Boškovića u Osijeku".

Za Zadarsku županiju informaciju nisam uspio pronaći. Možda ćeš odgovor dobiti ako se javiš direktno npr. OŠ Šime Budinića koja je imala predstavnike na županijskom natjecanju iz kemije.

U Vukovarsko-srijemskoj županiji županijsko natjecanje iz kemije održano je u OŠ A. G. Matoša u Vinkovcima.

Za Virovitičko-podravsku županiju nisam uspio naći nikakve podatke. Slično kao i za Zadarsku županiju, vjerojatno bi se isplatilo direktno javiti npr. OŠ A. G. Matoša u Čačincima, koja je imala predstavnike na županijskom natjecanju iz kemije.

U Krapinsko-zagorskoj županiji županijsko natjecanje iz kemije održano je u OŠ Bedekovčina.

U Koprivničko-križevačkoj županiji županijsko natjecanje iz kemije održano je u OŠ "Prof. Blaž Mađer" u Novigradu Podravskom.

U Bjelovarsko-bilogorskoj županiji županijsko natjecanje iz kemije održano je u III. osnovnoj školi Bjelovar.

U Istarskoj županiji županijsko natjecanje iz kemije održano je u OŠ Petra Studenca u Kanfanaru.

U Dubrovačko-neretvanskoj županiji županijsko natjecanje iz kemije zbog epidemioloških problema održano je u matičnim školama pozvanih učenika.

U Požeško-slavonskoj županiji županijsko natjecanje iz kemije održano je u Poljoprivredno prehrambenoj školi Požega.

U Međimurskoj županiji županijsko natjecanje iz kemije zbog problema s pandemijom održano je u matičnim školama pozvanih učenika.

U Sisačko-moslavačkoj županiji županijsko natjecanje iz kemije održano je u Tehničkoj školi Sisak. Na stranici zapravo to ne piše eksplicitno, ali natjecanje jest trebalo biti održano tamo ako su to dozvoljavali epidemiološki uvjeti.

Odgovorio: Ivica Cvrtila   aproksimativac@gmail.com