Pozdrav! Znate li možda koje će gradivo biti na županijskom natjeanju iz kemije u 1. razredu? Piše da će biti i cjelina svojstva tvari, no odnosi li se to na cijelu cjelinu ili dio te cjeline koju smo morali pisati na šklskom natjecanju?

Ime i prezime: Matej Vuković mvukovic250505@gmail.com

Na natjecanjima na nekoj razini uključeno je gradivo do određene nastavne cjeline. To znači sve što se radilo prije. Naglasak je obično na gradivu istog razreda, ali podrazumijeva se da natjecatelji nisu zaboravili što su (na)učili u prethodnim razredima, a pogotovo ne ono što su učili prije prethodnog natjecanja.

Propisi za ovu tj. prošlu školsku godinu nalaze se u dokumentu koji se može naći ovdje. Koliko mi je poznato, nije se mijenjalo ništa osim datumâ. A što bi se po pitanju datumâ i organizacije još moglo mijenjati, jednako se točno može odrediti praćenjem svih vijesti i gatanjem.