odusevljena sam ovim sajtom!za maturski rad sam dobila temu hormoni.jedna od teza je biohemija hormona i podela prema strukturi i funkciji.sta bih tu trebala da napisem?mozete li mi pomoci.hvala!!!

Ime i prezime: zeljka obradovic aquarius5@ptt.yu

O biokemiji hormona možeš pročitati u bilo kojem sveučilišnom udžbeniku biokemije, npr. L. Stryer: Biokemija, P. Karlson: Biokemija ili koji već nađeš. Dobro ti mogu poslužiti i bolji udžbenici fiziologije. Sigurno poznaješ nekoga tko studira medicinu, pa ga zamoli da ti pomogne.

Na e-školi biologije sam pronašao dva odgovora na tu temu, klikni ovdje i ovdje.

Ako dobro vladaš engleskim jezikom, puno toga ćeš naći i na internetu - jednostavno u tražilicu upišeš "hormones" i odaberi od ponuđenog. Pozdrav,

Odgovorio: Tomislav Portada   tportad@irb.hr