Dobila sam zadatak za domacu zadacu da napravim pokus s cavlima i epruetama ali ja nisam stigla napravit pa vas molim za pomoc... OVAKO GLASI ZADATAK : 1.Imas casu ili epruetu treba staviti u jednu casu destiriranu vodu i cavla... cavao mora biti dopola uronjen u destiliranu vodu. sto se desava s cavlom ? 2. Cavao u octu... isto mora bit dopola uronjen... Sto se desava s tim cavlom.. 3. cavao u obicnoj vodi iz pipe... Isto uronjen dopola u vodi.. Sto se desava s tim cavlom.. ? 4. Cavao u vodi i ulju... treba bit dopola voda i malo ulja.. cavao moze bit i cijeli u vodi i ulju.. sto se desava s tim cavlom ?? Molim pomoc hitno mi je... Hvala unaprijed... :)

Ime i prezime: Anamarija Kaurić supersuper-girl@hotmail.com

Ako nisi stigla napraviti zadaću, nadam se da ćeš nastavniku moći objasniti zašto nisi stigla, tako da dobiješ još nekoliko dana za napraviti pokuse. Ako kojim slučajem još uvijek imaš koji dan, onda ni ne trebaš smišljati izgovore, već možeš i moraš ravno na pokuse. Ovo što si opisala nije teško za izvesti, a vidjeti promjene vlastitim očima neusporedivo je bolje od čitanja o tomu što su vidjeli drugi. Kad dođeš to toga da treba i opisati viđeno, možeš kliknuti ovdje i slijediti poveznice za inspiraciju pri pisanju, a ja bih još preporučio da pokuse svakako i poslikaš.