Poštovani, prije nekoliko dana smo postavili pitanje iz područja elektrokemije no nije odgovoreno. Ne znam da li nešto nije u redu ili Vam je promaklo. Hvala, Srdačan pozdrav

Ime i prezime: Mirjana Vrdoljak

Početkom mjeseca server na kojemu su smještene stranice E-škole teško je obolio od i dalje nepoznate boljke, tako da neko vrijeme nismo mogli odgovarati na pitanja. Kad se oporavio, krenuli smo odgovarati na zaostala pitanja, ali to će uzeti nešto vremena.
Naime, proljeće je vrijeme kad pored biljaka bujaju i razne obaveze, a isto tako je to vrijeme kad đaci i studenti imaju mnogo pitanja. Nadalje, i Tomislav Portada i ja, koji zadnjih godina odgovaramo na većinu pitanja, na E-školi volontiramo, tako da ne bi trebalo čuditi što nam se nađe i prioritetnijih stvari.
Uglavnom, do kraja mjeseca vjerojatno ćemo uhvatiti redovni ritam i odgovoriti na sva pitanja na koja možemo odgovoriti, uzimljući pritom u obzir kriterije opisane ovdje i ovdje.