Bok!Htjela sam vas već dugo nešto pitati.Da li u Zagrebu postoji neka učionica kemije(izvan nastave,gdje možeš nekaj novo naučiti)?Kemija kao predmet je super u školi,dapače najbolji-al postoji jedna caka.Gotovo da i ne radimo pokuse,a mislim da kroz njih možeš puno bolje skužit o čemu se radi.Zato please,ak možete odgovorite što prije!!!HVALA!

Ime i prezime: Mateja Hajdinjak ruzica.hajdinjak@vz.hinet.hr

Ima Mateja, gotovo svake subote od 9-12 sati radi Kemijska radionica koju vodi prof. Petar Vrkljan. Tamo se okuplja i bavi kemijom popriličan broj učenika iz različitih škola.
Mjesto radnje su prostorije Zavoda za opću i anorgansku kemiju u Savskoj cesti 77 (Zgrada Pedagoške akademije, prizemlje lijevo). Ako možeš navrati pa ako ti se svidi svidi, ako ne ne.

Pozdrav.

Odgovorio: Nenad Judaš   judas@chem.pmf.hr