Zasto ne odgovarate na pitanja?

Ime i prezime: Lana -

Ove godine dobili smo šestotinjak pitanja, a neodgovoreno je ostalo dvadesetak, tako da se ne bih složio s tezom u tvom pitanju. Ako si postavila pitanje, a nisi dobila odgovor, moguće je da još nisi dobila odgovor, tako da pogledaj ovdje opet za koji dan. Samo s dvojicom aktivnih volontera, koji k tomu imaju i sasma pristojne količine dnevnih obaveza, teško da se može na sve odmah odgovoriti.
Druga je mogućnost da je nešto zaštekalo na stranici (koja je, nemojmo zaboraviti, iz prošlog tisućljeća) pa tvoje pitanje nikad nije došlo do nas. U tom slučaju morat ćeš ga opet poslati. Moguće je problem i u pregledniku koristiš. Chrome i Firefox, koliko mi je poznato, ne rade probleme, dok za Internet Explorer i njegovog nasljednika Edge već ne znam.

Ako si kojim slučajem nezadovoljna onime što smo napisali, imaš dva moguća lijeka. Jedan je da nam se opet javiš (i možda prije toga pročitaš kako (ne) postaviti pitanje i kako na kakva pitanja reagiram(o)) pa da dopunimo ili razjasnimo što nedostaje, a drugi da potražiš pomoć negdje drugdje. E-škola kemije nije jedino mjesto u Svemiru, gdje netko odgovara na pitanja iz kemije. Od domaćih adresa tu je npr. Forum.hr, a za druga ne znam.