Dobra vecer. Trebam referat Pozitivni utjecaji organske kemije na uvijete rada i zivota. Alkani alkoholi , ugljikovodici , areni , nafta...

Ime i prezime: Ivan Siljeg ivansiljeg123@gmail. com

Divno! Ja trebam doktorat na temu "Izgradnja kompleksnosti u kemijskim sustavima". Budući da su doktorati nešto opsežniji od referatâ, možemo se dogovoriti da ti meni u zamjenu za referat napišeš samo uvodno poglavlje.

Ako ti se ne da trgovati sa mnom, možeš također upisati i "referat" u E-školinu tražilicu pa pročitati neke od pitanja i odgovora koje će ti tražilica ponuditi. U njima ćeš jamačno primijetiti da pisanje referatâ kategorički odbijamo, ali zato smo skloni pomoći u traženju literature ili koncipiranju samih referata. Smatraš li da ti možemo i tako pomoći, a ti se opet javi, samo s pitanjem koje sadrži nešto više glagolâ.