metil etil keton mi treba za ekstrakciju pojedinih alkaloida i zbog par njegovih svojstava može samo on poslužiti . molim da kažete gdje mogu kupiti , jer moja učiteljica niti nezna šta je to , a kamoli da zna gdje mogu kupiti . ajde barem jednom odgovorite kako treba . zašto pitate nešto u odgovoru a znate da vam ne mogu onda odgovoriti nego moram objaviti novo pitanje što samo nagomilava vama posao ?? a da vam šaljem na mail , kad bi dobila odgovor . zato , molim dajte recite pošten odgovor na moje pitanje - gdje se može kupiti metil etil keton ( i netreba mi 1 litra nego sam tak rekla ) ___Hvala( u slučaju ako pomognete i objavite ovo )

Ime i prezime: Marija Vuksanić nema

Etil-metil-keton inače dijeli jedna dobra vila (ime koje ne smijem otkrit', a ti nemoj pomislit' da ju ja ne poznajem) koja osim što je dobra ima još par dobrih karakteristika. Ali ona ti jako ne voli umišljene i bezobrazne curice i njima nikad ne da ništa te hvaljene tekućine. Posebno ne voli one curice koje imaju gore navedene (loše!) karakteristike, a posebno ih pokazuju prema onim ljudima od kojih traži pomoć. Zato ti ja savjetujem da prema njoj uvijek budeš pristojna. Osim ove vile koja dijeli ovaj keton ima i drugih koje pak dijele neke druge stvari, tako da je općenito pametno lijepo zamoliti kad tražiš nečiju pomoć. Dobro?

Odgovorio: Ivan Halasz   ihalasz@chem.pmf.hr