Postovani, kada bi se prebacivao s nekog fakulteta Sveucilista u Zagrebu na pmf kemiju nakon prve godine koliko vremena bih imao za polaganje razlike prve godine, i da li se prva godina na pmf i nastavak skolovanja placa

Ime i prezime: pavao pavao.siltic12@gmail.com

Ovo je pitanje najmudrije postaviti na referadi (u uredu za studente) Kemijskog odsjeka PMF-a. U krajnjoj liniji, tamo ćeš ionako morati ići ako ćeš se stvarno prebacivati.
Usput, malo sam pročačkao ovu temu na forumu i stekao dojam da prebacivanje ne bi trebalo značiti plaćanje studija (osim ako to već nisi prije morao), dok bi rokovi vjerojatno funkcionirali kao da te ispite nisi položio na prvoj godini. No, naglasit ću da je to moj dojam, a ne informacija. Informacije će dati ljudi kojima je to posao, dakle netko na referadi.