Znate li neku web stranicu na kojoj mogu naci zadatke iz kemije za 7. razred? Unaprijed hvala. :)

Ime i prezime: Sara Vukman

Ova je stranica prepuna zadataka, ali nažalost nema sustava kojim bi se lako mogli izdvojiti samo zadaci samo za sedmi razred (kao ni bilo koja druga šira kategorija). Zbog toga će ovdašnja potraga ili biti sustavna, tako da ideš redom i gledaš ono što bi te moglo zanimati, ili specifična, tako da iz zadataka koje imaš u knjizi ili radnoj bilježnici izvučeš ključne riječi i pogledaš čega još ovdje ima.
Što se drugih stranica tiče, nije mi nijedna poznata, iako vidim da se svakojakih zadataka može naći upiše li se u Google "zadaci iz kemije za 7. razred". Ono što mi jest poznato jesu knjige. Sjećam se da mi je profesorica kemije davno bila posudila ovakvo nešto, tako da bih preporučio ili pitati nastavnika, ili potražiti po knjižnicama.

Ako pak tražiš zadatke s natjecanjâ, a ne one za redovnu nastavu, njih u ogromnim količinama ima ovdje.