Poštovanje! 😃 Da li neko zna neku pjesmicu Za periodni sistem/sustav elemenata? Ali da nije na Engleskom jeziku! Unaprijed Hvala Vam! 😃💙

Ime i prezime: Ajla Mukaca

Najvjerojatnije misliš na istu pjesmicu koja se spominje u dopuni ovog odgovora. U međuvremenu mi je profesor Sikirica javio da je izvornik najvjerojatnije objavljen u Prirodi prije nekih trideset godina, ali nisam se dosad domogao arhiva Prirode pa da ju nađem. Doduše, ovdje postoji i internetska arhiva, ali preklikavanje barem nekoliko desetaka brojeva Prirode posao je koji traje osjetno dulje od prelistavanja, tako da se u to dosad nisam još upustio. Ako nađeš volje i vremena, svakako bi mi bilo drago čuti gdje je točno. U suprotnom ću jednom to sâm izvesti, osim ako prije ne dođem do fizičkih primjeraka Prirode.