hvala na brzim odgovorima , još me samo zanima gdje u varaždinu ima laboritorij ili neko mjesto gdje bi učenici iz osnovne( ili bilo koje škole ) mogli raditi svoje radove . rudarska i kemijska ima ( koliko sam ja čuo ) labos samo za svoje učenike . ako znate bilo bi super da mi javite za neko ili neka mjesta , jer u školi nemam baš puno vremena za rad , samo 45 minuta dodatne nastave . hvala na odgovoru .

Ime i prezime: David Lešnjak david.lesnjak@vz.hinet.hr

Preporučujem ti da prvo pokušaš u svojoj školi. Razgovaraj s nastavnicima ili ravnateljem da ti pokušaju osigurati više vremena u laboratoriju u školi. Imate li grupu iz kemije ili nešto slično?
Ako to ne upali, idi u Rudarsku i kemijsku školu i raspitaj se (ali ne svom nastavniku iza leđa). Najbolje je raditi u nekoj školi gdje će ti uvijek netko pomoći kad zapne. A i manje je opasno. Poznajem ih dosta koji su završili Rudarsku i kemijsku školu pa znam da je odlična. Osim toga, u svakom gradu se može naći neki laboratorij (medicina, poljoprivreda...). Evo, ako netko zna gdje bi David mogao raditi nešto iz kemije u slobodno vrijeme i to u Varaždinu, neka nam se javi!
@@

Odgovorio: Kristijan A. Kovač   kkovac@chem.pmf.hr