mozete li mi nabrojiti par sastojaka duhanskog dima (one koje su stetne ili stvaraju ovisnost), napisati njihove formule i napisaat nesto kratko o njima. hvala unaprijed!:)

Ime i prezime: Sinisa Krklec sinisaakrklec@gmail.com

Možemo, ali nećemo, budući da se vrlo vjerojatno radi o referatu ili plakatu. Ako ne znaš gdje tražiti informacije, moguće je da još nisi čuo za Wikipediju, koja se u posljednjih nekoliko godina prometnula u dominantan izvor osnovnih informacija o svemu. Ne barataš li engleskim jezikom, postoji i Googleov prevoditelj, alat koji je, isto kroz nekoliko godina, iz sinonima za loš prijevod postao boljim od nekih ljudi koji su za prijevod plaćeni. Naravno, toplo preporučam da Wikipedijski članak pročitaš (ako ne ide drugačije, uz pomoć rječnika ili spomenutog prevoditelja) i zatim vlastitim riječima predstaviš informacije koje smatraš najbitnijima.