Malo o seminarima.Bila sam na seminaru koji se održavao u Novom Marofu i moram reči da uopće nije predugo trajao-po mom mišljenju trajao je i prekratko.Teme su zbilja bile zanimljive,predavanja SUPER!!!!!!!!!Sve same pohvale!Jedino da se ti seminari održavaju češće i svaki put u nekoj drugoj školi,jer puno je onih koji bi htjeli znati više,a možda nemaju prilike gdje i kako saznati nešto više o nečem tako lijepom i zanimljivom kao što je kemija.Jer toliko je toga što još ttreba naučiti!A preko kemije zbilja možemo naučiti o svemu onome što je oko nas i u nama!Zato održavajte seminare češće,jer puno je mladih,gladnih mozgova koji vape za znanjem(predavanja su vam ODLIČNA,te su mnoge moje prijatelje potakle na razmišljanje o kemiji).Hvala,i da-kad je sljedeći seminar??!!!!

Ime i prezime: Mateja Hajdinjak ruzica.hajdinjak@vz.hinet.hr

Mateja, hvala najljepša na pohvalama. Bili smo u Osijeku i u Splitu. Bili smo u još nekim gradovima, no tamo nije bilo učenika (drugačija organizacija). Eto idemo okolo kad možemo, a sigurno ćemo opet doći i u Varaždin ili Marof.

Pozdrav. :))

Odgovorio: Nenad Judaš   judas@chem.pmf.hr