MENI JE ŽAO,ALI MORAM VAM POSTAVITI JEDNO PITANJE IZ BIOLOGIJE,JER SAM POKUŠAO VEĆ I NA E-ŠKOLA GEOGRAFIJA I BIOLOGIJA, ALI ODGOVORA NEMA. NADAM SE DA ZNATE NEŠTO O ŠUMAMA. 1.KOLIKA JE POVRŠINA HRASTOVIH ŠUMA U MEĐURJEČJU U HRAVATSKOJ 2.KOLIKA JE DOZVOLJENA GOD.SJEČA TIH ŠUMA? ŽAO MI JE AKO SAM VAS TIM PITANJEM MOŽDA UVRIJEDIO, ALI POKUŠAJTE ODGOVORITI! UNAPRIJED HVALA.

Ime i prezime: JURICA VUČKOVIĆ zeljko.vuckovic1@kr.hinet.hr

Nema problema, nisi nikoga uvrijedio. Uredno si se predstavio i imaš konkretno pitanje (iako ne bi trebao pisati velikim slovima - to djeluje kao da vičeš).
Na pitanje ti ne mogu odgovoriti izravno. Evo ti nekoliko linkova pa ovdje potraži informacije. Podataka ima, i previše, ali ne znam koliko će ti koristiti.
Ministarstvo poljoprivrede i šumarstva. Projekt: Nacionalna šumarska politika i strategija:
www.mps.hr/mps2/pdf/strategija_i_politika.pdf
Hrvatske šume d.o.o., O šumama:
www.hrsume.hr/osumama
Možda će ti odgovoriti iz Hrvatskih šuma ako im pošalješ mail (direkcija@hrsume.hr).

Nadam se da ćemo se ponovo ćuti (ovaj put s pitanjem iz kemije?:).

Odgovorio: Kristijan A. Kovač   kkovac@chem.pmf.hr