Pogrešna su imena spojeva: a)3 propil , 3 hepten b)5 etil ,4 okten Napiši strukturne formule i daj ispravne nazive. ODGOVORITE BRZO AKO IKAKO MOŽE ZA JEDNO 10 MINUTA MOLIN VAS SAMO BRZO TRIBA MI MOLIM VAS!

Ime i prezime: lara jurčević iva11@gmail.com

Kako se čini, svaki pozitiv ima svoj komparativ. Dok je zahtjev da se odgovori još isti dan, usprkos svom značaju neodgovornosti negdje u pozadini, donekle realan, deset minuta je, zahvaljujući modernoći ovih stranica, posve van domašaja bićâ koja su ograničena stvarnošću. Da ne trošim prostorvrijeme, sva su ova imena pogrešno napisana, premda moram reći da je tu krivica na kemijskom pravopisu. Detalje ću rado objasniti nakon što se riješe vremenske i pravopisne teškoće. Ili barem dade nekakav razlog istima.

Odgovorio: Ivica Cvrtila   icvrtila@chem.pmf.hr