Hej! kako ste? U vezi s opcinskim natjecanjem: je li istina da ce oni s 25 bodova i vise ici na zupanijsko? I koje sve gradivo trebamo znati za zupanijsko? Thankes! Zelim pozdraviti prof.Judasa i sve ostale profesore koji se ovdje trude objasniti kemiju. Ovo sto radite je super! I jedan veliki pozdrav Tomislavu, Filipu i dvjema Petrama iz Varazdina. Filipe: lijepo od tebe sto si se sjetio. :) :* By!

Ime i prezime: Zdravka Kucijan Zdravka.Kucijan@public.srce.hr

Ehej Zdravka svi smo dobro, lijepo te čuti (čitati). Ne znam hoće li svi s 25 i više biti pozvani na županijsko to valja pitati županijsko povjerenstvo. Pogledaj Pravilnik susreta i natjecanja 2002/2003 koji ti je objavljen u našoj rubrici Susret i natjecanje. Hvala na pohvalama i prenosimo sve pozdrave svima.

Pozdrav. :)

Odgovorio: Nenad Judaš   judas@chem.pmf.hr