Nisam Vam se duuugo,duuugo javljala !!! No evo i par riječi od mene prije nego krenu natjecanja ! Koliki je bodovni prag za županijsko ? Unaprijed hvala na odgovoru, s puuuno pozdrava iz Petrinje od Marte i njene profke !!!!!

Ime i prezime: Marta Klepić galadriel@e-mail.hinet.hr

Ma sve je OK i ja sam vama još uvijek dužan one pokuse. O bodovnom pragu sve ti piše i rubrici Susreti i natjecanja u čijoj Arhivi imaš tekst Pravilnik Susreta i natjecanja 2002/2003. Tim pravilima regulirano je stjecanje mogućnosti da netko bude pozvan na državni Susret i natjecanje (33 i više bodova ili kako već piše). No, gdje će stvarno biti načinjen rez to će se vidjeti kad sve zadaće pristignu u povjerenstvo i kad se usklade svi zahtjevi prema kategorijama. Možda će zadaća biti vrlo rješiva pa će minimum biti na, recimo, 47 bodova, a možda će biti na 35 to ćemo vidjeti. Prođi sve zadaće koje imamo u rubrici (i sedme i osme razrede i općinska i županijska i državna natjecanja) to će ti sigurno biti od koristi. Ono što iz osmog ne znaš za državno to sad nije važno no dosta je toga što bi mogla (trebala) znati. Pitaj što ti nije jasno.

Pozdrav tebi, prijateljici i profesorici.

Odgovorio: Nenad Judaš   judas@chem.pmf.hr