Imam jednu zamolbu. Postavio sam Vam neka pitanja, a niste mi odgovorili.Pa bih Vas zamolio ako biste mi mogli odgovoriti. Hvala Vam puno.

Ime i prezime: Bruno Rođak bruno.rodak16@gmail.com

Dragi Bruno,

Postoji nekoliko razloga zbog kojih ne odgovorimo na pitanje.

Moguće je da je na tvoje pitanje (ili biločije) već nekoliko puta odgovoreno, tako da mislimo da nema smisla trošiti vrijeme na ponavljanje već rečenog. Na e-školi postoji preko 4000 odgovorenih pitanja. Uvijek prije postavljanja pitanja iskoristite tražilicu kako bi provjerili postoji li odgovor na vaše ili slično pitanje.

Također je moguće da na neka pitanja namjerno ne odgovorimo jer spadaju u domenu domaće zadaće. Učenici i studenti su kojiput lijeni i misle se izvući iz zadaće tako što će prepisati odgovor na e-školi. To nije pošteno, niti prema nama, niti prema profesorima, a na kraju ni prema učeniku.

Na kraju, na neka pitanja ne odgovorimo čisto iz razloga što je pitanja mnogo, a nas malo. Svi odgovarači na e-školi imaju svoje profesionalne i osobne obaveze; odgovaranje na e-školi nije naše zanimanje već naša dobra volja. Mi se trudimo odgovoriti na sva pitanja za koja mislimo da je vrijedno na njih odgovoriti (pogledaj uvjete gore), ali ponekad nam neka jednostavno promaknu. Nažalost.

Ako nisi našao odgovor na svoje pitanje u starim odgovorima, a misliš kako je taj problem zahtijevan ili te jednostavno zanima nešto više, a nisi dobio odgovor na svoje pitanje, onda je najbolje pitanje postaviti ponovno. Mi se nećemo naljutiti. Dapače, bit će nam draže jer nećemo morati tražiti tvoja pitanja među svim novopristiglim.

Nadam se da se razumijemo. Lijepi pozdrav,

Odgovorio: Igor Huskić   ihuskic@chem.pmf.hr