Kovaletna veza??? Polarnost molekula??? Vodikova veza??? Anomalia Vode??? Molio bi da mi napisete za 4 dana imam test a nemam te lekcije u biljeznici a knjigu nemamo a učenici "skolski" mi nece posuditi teku...

Ime i prezime: Tomislav Živković tomislav1996@gmail.com

O svim navedenim temama postoje veoma opširni odgovori na e-školi kemije, samo ih treba potražiti tražilicom, npr. upiši riječ kovalentna i prouči odgovore koje će ti tražilica izbaciti. Napomena: anomalija se piše s ija, ne s ia.

Što se tiče knjige (udžbenika) iz kemije, ako nemaš svoj primjerak, raspitaj se u školskoj ili gradskoj knjižnici, tamo ćeš sigurno pronaći više različitih udžbenika. Posavjetuj se i sa svojim nastavnikom (ili nastavnicom) kemije; nastavnici ne grizu, štoviše, drago im je kad se učenik raspituje o nastavnim temama i traži pomoć u učenju.

Odgovorio: Tomislav Portada   tportad@irb.hr