IChO 2010. (Tokio, Japan) - rezultati kvalifikacija
Nakon iznimno dugog i zahtjevnog testa, nastup na međunarodnoj kemijskoj olimpijadi izborila su sljedeća četiri učenika:

Filip Vranješević (3.r.,V. gimn. Zg)...78,1%
Igor Marković (4.r.,V. gimn. Zg)...63,3%
Kristina Kučanda (4.r.,I. gimn. Zg)...63,1%
Fran Petričević (3.r.,III.gimn. Os)...43,0%

Ovogodišnja olimpijada održava se u Tokiju, od 19. do 28.7.
Nadamo se da ćete navijati za nas!
E-mail: FV

Odgovori:

bravo ;)
E-mail: Iva
čestitke !
super je što ima ljudi koji su treći razred, a idu na olimpijadu :D
Čestitke, super drago mi je zbog vas ,a posebno zbog Frana (jer je ostatak već bio na IChO-u)
E-mail: barbaric92@net.hr
Čestitke svima! Fran, svi sste jednako zaslužili ići, to je sigurno! Nemoj podcjenjivati svoj trud niti uspjeh! K tome, vjerojatmo radiš apsolutno sam, a nisi dio mašine koju imaju neke druge škole, među ostalima(moja najdraža) Peta.

T Limfocit

p.s. Mislim da nije bilo potrebe za postotcima!
Mislim da ću tamo uzeti apsolutno sve što bude besplatno, tako da će se vjerojatno naći nešto i za našu najdražu vješticu zbog koje smo svi zavoljeli organsku:)
Možda čak uzmemo i koju medalju viška:),iako bih ja radije osvojio jednu, ali ako mi to ne uspije, uvijek ih mogu moliti da mi daju neku polovnu;)
E-mail: FV
:))) uzivajte u nezaboravna dva tjedna:))

jedna molba sjetite nas se tamo i ako ce opet japanci djeliti modelice i neke slicne fora stvari uzmite i za nas:))

preptostavljam da ce i vama u japanu organizirati tea ceremony ka nama u koreji:)) awww,,